Eshop>Vidlice / tlumiče>29" MTB>Vidlice ROCK SHOX ROCKSHOX AM FS SID SEL3 RMT 29 SB 120 BLK 44 D1 Uni MTB
Vidlice ROCK SHOX ROCKSHOX AM FS SID SEL3 RMT 29 SB 120 BLK 44 D1 Uni MTB
Sleva 18%
Doprava zdarma
Cena od:18 990 Kč23 199 Kč
ROCKSHOX AM FS SID SEL3 RMT 29 SB 120 BLK 44 D1 Uni
Odpružená vidlice SID Select Charger RL - 3P Dálkově uzamykatelná z řidítek 29" Boost™ 15x110 120mm Black hliníkový kónický sloupek 44offset DebonAir (součástí balení blatníček na rychlosvorky, ježek, Maxle Stealth osa)(Ovládání NENÍ součástí balení) D1
Popis produktu
| Platforma | SID |
| Barva | Gloss Black |
| Typ osy | Maxle Stealth |
| Modelové označení | Select |
| Velikost kol | 29" |
| Zdvih | 120mm |
| Sloupek | 1.5" Tapered |
| Rozměr osy | 15x110mm BOOST™ TC Compt |
| Umístění nastavení | 3 position remote (Cable Pull 7mm + 7mm– sold separately) |
| Pružení | DebonAir+ |
| Offset vidlice | 44mm (29") |
| Typ brzdy | Disc |
| Povrchová úprava horních noh | Fast Black |
| Nastavení tlumení | Extl rebnd, 3 pos remote (open/pedal/lock) |
| Materiál korunky | Forged, hollow aluminum |
| Materiál spodních noh | Magnesium |
| Minimální velikost kotouče | 180mm |
| Maximální velikost kotouče | 220mm |
| Typ horních noh | 35mm tapered aluminum |
| Typ spodních noh | Magnesium |
| Délka od osy ke korunce (mm) | 531 |
| Maximální průměr pláště (mm) | 758 |
| Maximální šířka pláště (mm) | 66 |
| Tokeny | 0/3 Tokens |
| Typ tlumení | Charger RL |
| Maximální tlak | 150 |
| Vhodné pro e-bike | Not Approved |
| Kompatibilita s blatníky | Bolt On - Short (Use AC-FEN-SID-A2) |
| Vnější průměr korunky (mm) | 58 |
| Maximální doporučená nosnost | 331lbs/150kg |

