Vidlice ROCK SHOX 29" SID ULT2 RMT 29 SB 120 GLB 44 MTB
Sleva 15%
Doprava zdarma
Cena od:24 990 Kč29 499 Kč
ROCKSHOX AM FS SID ULT2 RMT 29 SB 120 GLB 44 D1 Uni
Odpružená vidlice SID Ultimate Race Day - 2P Dálkově uzamykatelná z řidítek 29" Boost™15X110 120mm Gloss Black 44offset kónický sloupek DebonAir (součástí balení blatníček na rychlosvorky, ježek, Maxle Stealth osa)(Ovládání NENÍ součástí balení) D1
Popis produktu
| Platforma | SID |
| Barva | Gloss Black |
| Typ osy | Maxle Stealth |
| Modelové označení | Ultimate |
| Velikost kol | 29" |
| Zdvih | 120mm |
| Sloupek | 1.5" Tapered |
| Rozměr osy | 15x110mm BOOST™ TC Compt |
| Umístění nastavení | 2 pos rmt TwistLoc/OneLoc (10mm Cable Pull– sold separately) |
| Pružení | DebonAir+ |
| Offset vidlice | 44mm (29") |
| Typ brzdy | Disc |
| Povrchová úprava horních noh | Fast Black |
| Nastavení tlumení | Extl rebnd, 2 pos remote comp (open/lock) |
| Materiál korunky | Forged, hollow aluminum |
| Materiál spodních noh | Magnesium |
| Minimální velikost kotouče | 180mm |
| Maximální velikost kotouče | 220mm |
| Typ horních noh | 35mm tapered wall aluminum |
| Typ spodních noh | Magnesium |
| Délka od osy ke korunce (mm) | 531 |
| Maximální průměr pláště (mm) | 758 |
| Maximální šířka pláště (mm) | 66 |
| Tokeny | 0/3 Tokens |
| Typ tlumení | Charger Race Day 2 |
| Maximální tlak | 150 |
| Vhodné pro e-bike | Not Approved |
| Kompatibilita s blatníky | Bolt On - Short (Use AC-FEN-SID-A2) |
| Vnější průměr korunky (mm) | 58 |
| Maximální doporučená nosnost | 331lbs/150kg |

