Vidlice ROCK SHOX 29" SID SL ULT FA SB, 44offset MTB
Cena od:30 990 Kč36 990 Kč
ROCKSHOX AM FS SID SL ULT FA 29 SB 100 RED 44 E1
Více obrázků
Popis produktu
| Platforma | SID |
| Barva | Electric Red - Gloss |
| Typ osy | Maxle Stealth |
| Modelové označení | Ultimate Flight Attendant |
| Velikost kol | 29" |
| Zdvih | 100mm |
| Sloupek | 1.5" Tapered |
| Rozměr osy | 15x110mm BOOST™ |
| Umístění nastavení | Flight Attendant Controlled |
| Pružení | DebonAir+ |
| Offset vidlice | 44mm (29") |
| Typ brzdy | Disc |
| Povrchová úprava horních noh | Fast Black |
| Nastavení tlumení | Extl rebnd, E-cont. 3 pos comp (open/pedal/lock) |
| Materiál korunky | Forged, hollow aluminum |
| Materiál spodních noh | Magnesium |
| Minimální velikost kotouče | 160mm |
| Maximální velikost kotouče | 200mm |
| Typ horních noh | 32mm straight wall aluminum |
| Typ spodních noh | Magnesium |
| Délka od osy ke korunce (mm) | 511 |
| Maximální průměr pláště (mm) | 755 |
| Maximální šířka pláště (mm) | 62 |
| Tokeny | 0/3 Tokens |
| Typ tlumení | Flight Attendant Race Day |
| Maximální tlak | 195 |
| Vhodné pro e-bike | Not Approved |
| Vnější průměr korunky (mm) | 56 |
| Maximální doporučená nosnost | 331lbs/150kg |