Vidlice ROCK SHOX 29" SID Select Charger RL 3P, 44offset MTB
Sleva 26%
Doprava zdarma
Cena od:16 990 Kč23 199 Kč
ROCKSHOX AM FS SID SEL3 CRN 29 SB 120 BLK 44 D1
Odpružená vidlice SID Select Charger RL - 3P s uzamykáním na korunce 29" Boost™ 15x110 120mm Black hliníkový kónický sloupek 44offset DebonAir (součástí balení blatníček na rychlosvorky, ježek, Maxle Stealth osa) D1
Popis produktu
| Platforma | SID |
| Barva | Gloss Black |
| Typ osy | Maxle Stealth |
| Modelové označení | Select |
| Velikost kol | 29" |
| Zdvih | 120mm |
| Sloupek | 1.5" Tapered |
| Rozměr osy | 15x110mm BOOST™ TC Compt |
| Umístění nastavení | Crown |
| Pružení | DebonAir+ |
| Offset vidlice | 44mm (29") |
| Typ brzdy | Disc |
| Povrchová úprava horních noh | Fast Black |
| Nastavení tlumení | Extl rebnd, 3 pos comp (open/pedal/lock) |
| Materiál korunky | Forged, hollow aluminum |
| Materiál spodních noh | Magnesium |
| Minimální velikost kotouče | 180mm |
| Maximální velikost kotouče | 220mm |
| Typ horních noh | 35mm tapered aluminum |
| Typ spodních noh | Magnesium |
| Délka od osy ke korunce (mm) | 531 |
| Maximální průměr pláště (mm) | 758 |
| Maximální šířka pláště (mm) | 66 |
| Tokeny | 0/3 Tokens |
| Typ tlumení | Charger RL |
| Maximální tlak | 150 |
| Vhodné pro e-bike | Not Approved |
| Kompatibilita s blatníky | Bolt On - Short (Use AC-FEN-SID-A2) |
| Vnější průměr korunky (mm) | 58 |
| Maximální doporučená nosnost | 331lbs/150kg |

