Kolo AUTHOR 29" Impulse MTB
Sleva 40%
Doprava zdarma
Cena od:10 990 Kč18 590 Kč
AUTHOR Impulse 29 modrá/černá/limeta MTB XC 29"kolo
AUTHOR Impulse 29 černá-matná/červená MTB XC 29"kolo
Duralový rám | Uzamykatelná vidlice RST Blaze 29 ML | Hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO
Popis produktu
| model | IMPULSE 29 |
| MTB 29 | |
| Velikost | 17", 19", 21" |
| Rám | dural 6061 29" |
| Tlumič | |
| Přední vidlice | RST Blaze 29 ML, uzamykatelná (100 mm) |
| Motor | |
| Baterie | |
| Display | |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník | PROWHEEL, 42-34-24 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení | VP COMP, zapouzdřené |
| Přesmykač | SHIMANO TY700 (34.9) |
| Měnič | SHIMANO Altus |
| Řazení | SHIMANO Altus (24) |
| Vícekolečko | SHIMANO HG200-8, 12-32 (8) |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Náboje | QUANDO Disc, 32 děr |
| Brzdy | TEKTRO HD-M275, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M275 |
| Ráfky | AUTHOR Xenon 29, 32 děr |
| Paprsky | ocel černé |
| Pláště | VITTORIA Barzo 29" × 2.10" |
| Pláště | VITTORIA Barzo 29" × 2.10" |
| Pedály | plast |
| Řidítka | AUTHOR Flatbar, 9°, 700 mm |
| Gripy | AUTHOR pryž |
| Představec | AUTHOR dural |
| Sedlovka | AUTHOR dural (31.6) |
| Objímka | AUTHOR (34.9) |
| Podsedlový šroub | |
| Sedlo | AUTHOR Courier |
| Počet rychlostí | 24 |
| Omotávky | |
| Hmotnost | 14,9 kg / 19" |



