Kliky SRAM FC XX1 Eagle Boost 148 DUB X-SYNC 2 (12 rychlostí)
Kliky SRAM XX1 Eagle Boost 148 DUB 12s Direct Mount X-SYNC 2 černý převodník (ložiska nejsou součástí balení)
Skuteční závodníci vždy hledají výkonnostní výhodu – neúnavné hledání vybavení, které je lehčí, tužší, odolnější a s lepší životností. Abychom mohli vyrobit nejlepší možnou soustavu pohonu, museli jsme opakovaně testovat a vyvíjet design našich klik. Naše zcela nové kliky XX1 Eagle™ CARBON TUNED™ jsou naše nejlehčí, nejtužší a nejodolnější kliky, které jsme kdy vyvinuly. Přínosem technologie DUB™ je jednodušší spojení mezi osou klik a středovým složením a hlavně nové definování pojmu životnosti. Kliky vybavené technologii DUB znamenají jednoduchost, kompatibilitu a životnost.
Popis produktu
Kliky SRAM XX1 Eagle Boost 148 DUB 12s 175 s Direct Mount 34z X-SYNC 2 černý převodník (osa DUB/ložiska nejsou součástí balení)
Skuteční závodníci vždy hledají výkonnostní výhodu – neúnavné hledání vybavení, které je lehčí, tužší, odolnější a s lepší životností. Abychom mohli vyrobit nejlepší možnou soustavu pohonu, museli jsme opakovaně testovat a vyvíjet design našich klik. Naše zcela nové kliky XX1 Eagle™ CARBON TUNED™ jsou naše nejlehčí, nejtužší a nejodolnější kliky, které jsme kdy vyvinuly. Přínosem technologie DUB™ je jednodušší spojení mezi osou klik a středovým složením a hlavně nové definování pojmu životnosti. Kliky vybavené technologii DUB znamenají jednoduchost, kompatibilitu a životnost.
| Platforma | XX1 |
| Dlouhý popis | SRAM Crank XX1 Eagle Boost 148 DUB 12s 175 w Direct Mount 34t X-SYNC 2 Chainring Black (DUB Cups/Bearings Not Included) |
| Počet rychlostí | 11s, 12s |
| Barva | Black |
| Délka klik | 175mm |
| Kompatibilita středového složení | DUB BSA73,DUB PF89.5,DUB PF92,DUB PF30 MTB73,DUB BB30 MTB73 |
| Rozteč šroubů | Direct Mount (DM) |
| Řetězová linka | 52.0mm |
| Druh osy | DUB |
| Materiál klik | Carbon |
| Měření výkonu | No |
| Počet zubů převodníku | 34T |
| Materiál převodníku | Aluminum |
| Chránič převodníku | No Guard |
| Kompatibilita (počet převodníků) | 1x |
| Typ klik | MTB |
| Offset převodníku | 3mm |
| Typ řetězu | 11 Speed Powerchain, Eagle |
| Typ středového složení | DUB |



