VIP Cena
Korona
Eshop>Přilby>Sjezdové>Přilba BELL Super 3R MIPS

Přilba BELL Super 3R MIPS

Doprava zdarma
Cena od:6 499 Kč

Helma, přilba. Ta nejlepší enduro přilba se dokáže přizpůsobit terénu, v jakém právě jezdíte. Odnímatelný chránič brady dělá ze Super 3R dokonalou volbu pro traily a enduro závody. Na dlouhých táhlých výjezdech prostě sundáte chránič brady a dáte ho do batohu.
Nahoře na kopci chránič brady během několika vteřin nacvaknete zpět a jste ready na sjezd v plný palbě: dvě přilby v jedné. Super 3R oproti předchozímu modelu vylepšuje vnitřní tvar přilby, aby lépe padla opravdu každému a má také nový upínací systém Float Fit.
Technologie MIPS dostupná ve vybraných barvách. MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu.
Více na www.MIPSprilby.cz

Přilba BELL Super 3R MIPS

Více obrázků

Zvolte variantu

KódNázev variantyCenaDostupnost 
6 499 Kčinformujte sePoslat dotaz
6 499 Kčinformujte sePoslat dotaz
6 499 Kčinformujte sePoslat dotaz

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

ks

Popis produktu

  • UPÍNACÍ SYSTÉM Float Fit
  • KONSTRUKCE In-mold Polycarbonate Shell, odnímatelný chránič brady
  • VENTILACE 23 otvorů, Overbrow Ventilation
  • VLASTNOSTI lehké polstrování X-Static®, nastavitelný štítek, certifikace CE EN 1078, kompatibilita s motokrosovými brýlemi, úchyt na Go-Pro
  • VELIKOSTI S (52–56 cm), M (55–59 cm), L (58–62 cm)


MIPS JE POHYB
POKROK VE VÝVOJI CYKLISTICKÝCH PŘILEB

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078. Cílem nové technologie MIPS je eliminovat rotační síly, které působí na hlavu v případě pádu. Při nárazu pod jakýmkoliv úhlem systém MIPS umožní, aby se EPS skořepina přilby pootočila nezávisle okolo hlavy jezdce. Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, věříme, že technologie MIPS výrazně snižuje množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

CO JE MIPS (Multidirectional Impact Protection System) a jak funguje?

MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.